Startstop.pl

case study

startstop case study

„Misją Spółki StartStop.pl jest wsparcie przedsiębiorstw w optymalizacji procesów zachodzących w firmie pod kątem zarządzania zadanymi i czasem ich realizacji.”

Na bazie tak sprecyzowanej misji przystąpiliśmy do projektowania rozwiązania spełniającego oczekiwania rynku oraz naszego zleceniodawcy. Zadanie było o tyle trudne, że system musi być możliwie nieuciążliwy dla użytkowników tak żeby sam nie powodował znacznego narzutu na czas realizacji rejestrowanych zadań. Kolejną cechą systemu jest możliwość skutecznego stosowania w różnych branżach.

Po przeprowadzeniu procesu projektowania usługi opartego na kliku grupach odbiorców opracowaliśmy najpierw koncepcję, następnie projekt funkcjonalny. Realizację zaplanowanych funkcji wykonaliśmy w technologii Java 8 jako ponad platformową aplikacje webową.

Obecnie prowadzimy ciągły proces adaptacji produktu do wymagań klientów oraz realizujemy i rozwijamy strategię komunikacji. Tak powstał system StartStop.pl.

Zapraszamy po więcej informacji o produkcie na www.startstop.pl

etapy realizacji projektu

requiers

analiza wymagań

Określiliśmy wartości jakie może przynieść odbiorcom system StartStop. Przebadaliśmy rynek zapoznając się z ofertą konkurencji, a także wskazaliśmy grupy docelowe.

service_design

service design

W ramach procesu projektowania usługi przeprowadziliśmy opis grup docelowych i charakterystykę person. Opracowaliśmy ścieżkę klienta. Sprawdziliśmy przyjęte założenia na grupie odbiorców testowych. Wsparliśmy proces opracowania modelu biznesowego. Opracowaliśmy strategię marki i strategię komunikacji.

software development

Realizacja projektu technicznego oraz UX. Produkcja oprogramowania. Realizacja aplikacji na iOS i Android.

efekt końcowy

Stworzyliśmy stabilny system a także markę, która sukcesywnie powiększa grono swoich zwolenników. Stale współpracujemy ze StartStop.pl Sp z o.o. w zakresie rozwoju systemu oraz bieżącej obsługi.

Nie zastanawiaj się

napisz do nas!

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!